Banner

O nás

Der Kurier je kuriérska služba s vnútroštátnym a medzinárodným pôsobením, pôvodom nemecká, ktorá má tradíciu od roku 1979. Na Slovensku začala pôsobiť v roku 2002. Kuriérska služba Der Kurier je sieťový systém, ktorý vykonáva expresnú prepravu kusových a balíkových zásielok na Slovensku, v Európe a po celom svete, využívaním verejnej cestnej siete a vzdušnej dopravy. Logistické možnosti spoločnosti Der Kurier sú stavané na základe systému, ktorý spolupracuje s viac ako 300 partnermi po celom svete.

Medzinárodná kuriérska služba Der Kurier prepravuje zásielky v ten istý deň, resp. na druhý deň, v rámci Európy do 16 až 24 hodín, do USA a Kanady do 1 až 3 dní a do vzdialenejších krajín sveta do 2 až 5 dní.

V priebehu prepravy zásielok kladieme mimoriadne veľký dôraz na sledovanie zásielok, keď si to klient vyžaduje na základe dopravného listu naša služba klientov informuje o aktuálnej situácii zásielky.

Pri požiadavke, naša kuriérska služba v čo najkratšom čase po doručení zásielky informuje klienta, ktorý nás poveril prepravou, o čase doručenia a o osobe, ktorá zásielku prevzala. Der Kurier automaticky uzaviera poistky na zásielky, poistné je zahrnuté do cien uvedených v našom cenníku. Pre zásielky dokumentového formátu zabezpečíme naším klientom obalový materiál.

Ak máte mimoriadne požiadavky nad rámec našich základných služieb, sú Vám naši experti ochotne k dispozícii a aj najkomplikovanejšie zásielky bezpečne a spoľahlivo doručia.

Niekoľko príkladov našich špeciálnych služieb – služba pre oblasť biotechnológií, potravinárstva, medicínske účely, farmaceutický priemysel, kde sa v prípade potreby zabezpečí aj tuhý kysličník uhličitý, resp. špeciálny obalový materiál.

Na základe Vašich požiadaviek firma Der Kurier vypracuje pre Vás čo najkratšiu a najrýchlejšiu metódu prepravy, šitú na mieru Vašej firmy.

Naša kuriérska služba spolupracuje so systémom kvality Der Kurier Deutschland ISO 9002 a je klientom k dispozícii 24 hodín denne a to 7 dní v týždni.

Pre ďalšie informácie kontaktujte našu infolinku: 02 / 16 292 .


Made by Discodery | Cookies